X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 21 خرداد 1397 - 12:12:12 ب.ظ

تقدیر مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل از مدیر کل ثبت اسناد و املاک اردبیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل : مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل با اهداء لوح سپاس از دهقانی مدیر کل ثبت اسناد و املاک اردبیل تقدیر کرد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل:   مدیر کل ورزش و جوانان  با بیان  اینکه برترین و جاودانه ترین پاداش همان خشنودی خداوند وآرامش وجدان شماست که در پی خدمات صادقانه جنابعالی در جهت رضایت حق تعالی صورت می گیرد ، که بدینوسیله از تلاشهای صادقانه و زحمات بی دریغ شما که در جهت رضایت حق تعالی صورت میگیرد تقدیر و تشکر بعمل می آید ، ایشان در ادامه ابراز امیدواری کرد با استطاعت از پروردگار متعال و سرلوحه قرار دادن فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری در کلیه شئونات زندگی به ویژه خدمتگزاری به مردم شریف و متدین ایران اسلامی بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

آقاخانی  در بخش دیگری از  این لوح توفیق روز افزون در پیشبرد هرچه مطلوب تر اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از حضرت احدیت برای مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان مسئلت نمود.

 

مدیر کل ثبت اسناد و املاک نیز متعاقب دریافت این لوح در نشستی ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد  مدیر کل ورزش و جوانان  تصریح کرد مخاطب این تقدیر نامه رؤسا و کلیه کارکنان پرتلاش ثبت استان بوده و از همگی آنها قدردانی کرد.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است